ГоловнаПрийом металобрухту Рокитне

Прийом металобрухту смт Рокитне

Як пункти прийому металобрухту у Рокитному впливають на економіку та екологію

Збір металобрухту у Рокитному, його здача і переробка - відомі абсолютно всім процедури. Ми не відкриємо нічого нового, якщо нагадаємо про вигоду таких операцій для виробництва. Зараз в Україні склалася ситуація дефіциту металобрухту. Уряд змушений вдаватися до таких заходів, які допомогли б наповнити склади заводів сировиною, адже процес переробки руди в метал набагато більш витратний і тривалий, ніж процес його переплавки з вторсировини. Вигідні ціни на металобрухт дозволяють підприємцям і приватним особам не тільки позбутися від застарілого обладнання або мотлоху, але і якісно вплинути на економіку держави. Більш того, цей мотлох не засмічує навколишнє середовище, а йде на виготовлення нових інструментів, деталей, верстатів, техніки.

На сьогоднішній день в Київській області працює безліч пунктів прийому металобрухту, які готові купити у приватних осіб, підприємств і промислових структур чорний металобрухт і кольоровий. У селищі Рокитне можна здати брухт заліза, нержавіючої сталі, свинцю, міді, алюмінію, бронзи, літію, а також непридатний кабель/дріт, акумулятори, запчастини і т.д. Вигідні ціни, зручна система розрахунку, можливість безпроблемної здачі великогабаритного брухту робить співпрацю з компаніями по скупці металобрухту у Рокитному взаємовигідною.

Чому вигідно здавати металобрухт людям Рокитного

Основний інтерес у процедурі здачі брухту, перш за все, становить грошова вигода. Це один з найбільш зручних способів позбутися від металевого мотлоху або непридатного для подальшої експлуатації обладнання: верстатів, механізмів, техніки, машин і деталей. Компанія по прийому металобрухту в смт Рокитне є сполучною ланкою між клієнтом і переробним заводом. Прямі та прозорі відносини сторін дозволяють вести вигідну цінову політику, укладати договори на тривалі терміни, успішно конкурувати з іншими підприємствами цієї сфери діяльності. Ми пропонуємо співпрацю як приватним особам, так і юридичним, готові до постійного ділового спілкування і відкриті для нерегулярних, одноразових трудових контактів.

На великі партії ми пропонуємо особливо вигідну ціну. До того ж в цьому випадку компанія готова надати для перевезення до пункту свою техніку і робочу бригаду. Наші фахівці також підготують металобрухт для перевезення: розберуть конструкції, демонтують, проведуть роботи з порізки. Ми пропонуємо установку контейнерів для металевих відходів на підприємствах, де такого роду «продукт» накопичується поступово. В цьому випадку не потрібно навіть піклуватися про вивезення брухту: він проводиться нашими співробітниками в обумовлені заздалегідь терміни.

Все, що потрібно від наших клієнтів в селищі Рокитне - це особиста присутність на зважуванні. Після цього відбувається оплата в будь-якій зручній для клієнта формі.

Ми працюємо цілодобово, з нами можна зв'язатися по телефону або залишити свої дані на сторінці сайту.

Наші контакти:

Прийом чорного, кольорового металобрухту
Вивіз металу від 500 кг.
Телефон: (095) 806-50-56

При потребі організуємо вивезення (від 500 кілограм) і такелажні, демонтажні роботи по металоконструкціях.

Наші контакти:

Тел.: (095) 806-50-56

  1. Прийом металобрухту;
  2. Демонтаж;
  3. Вивіз металу від 500 кілограм.

При потребі організуємо всі необхідні роботи: різання, завантаження, вивезення нашим транспортом.

Здавайте металобрухт на переробку!
Платіж за брухт - після зважування та відвантаження

Сайт на допомогу!

Просто і вигідно, здача металевого брухту по всій Україні! Знаходимо у нашому КАТАЛОЗІ потрібну металобрухтову компанію свого регіону. Дзвонимо, дізнаємося ціну на металобрухт, домовляємося про умови вивезення/прийому і вуаля, Ви отримуєте грошову винагороду і робите великий плюс економіці та екології.

Металобрухтні ДСТУ (ГОСТы)

Державні стандарти України:
ДСТУ (ГОСТ) 4121–2002 "Метали чорні вторинні" та
ДСТУ 3211:2009 (ГОСТ 1639:2009) "Брухт і відходи кольорових металів і сплавів".